Burs Yönetmeliği Uyarınca 2016-2017 Akademik Yılında Burs Almaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi

                                                                                                                       ATILIM ÜNİVERSİTESİ
                                                             BURS YÖNETMELİĞİ UYARINCA 2016-2017 AKADEMİK YILINDA BURS ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
                   
S.No. Öğrenci No. Adı Soyadı Fakülte Bölüm  Sınıf  AGNO  Bursu  Açıklama
1 150303058 MOHAMED BENZAGHTA Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 1 3,96 Cengiz Yenerim Bursu %100+Kitap Yardımı+Cep Harçlığı
2 150702036 YASAMIN AHMEDIZADEH Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 1 3,96 Cengiz Yenerim Bursu %100+Kitap Yardımı+Cep Harçlığı
3 150601169 KADİR CAN AYTEKİN Hukuk Fakültesi   1 3,89 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
4 140205006 ELİFNUR BİRTÜRK Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,88 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
5 140601058 İPEK BİNBAŞIOĞLU Hukuk Fakültesi   1 3,86 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
6 150202015 FATMA ABDULALİ Fen Edebiyat Fakültesi Matematik 2 3,83 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
7 140103401 ANDREW KIMWOLE İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2 3,79 Hasan Tanık Bursu %100+Kitap Yardımı
8 150601170 FEYZA BASMACI Hukuk Fakültesi   1 3,79 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
9 140601149 ALİ ERDEM Hukuk Fakültesi   1 3,78 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
10 150103052 ELAHA SALEHİ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler 1 3,78 Ayşe Nihan Kolukısa Bursu %100+Kitap Yardımı
11 140601091 MELİS PEHLİVAN Hukuk Fakültesi   1 3,78 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
12 150601072 İPEK MEMİŞSEVİL Hukuk Fakültesi   1 3,76 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
13 150601043 YAREN DAĞYARAN Hukuk Fakültesi   1 3,76 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
14 140601169 BÜŞRA YURTSEVEN Hukuk Fakültesi   1 3,75 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
15 120601029 AYNUR OĞUZ Hukuk Fakültesi   3 3,74 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
16 150601157 NİDA GÜNEŞ Hukuk Fakültesi   1 3,74 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
17 150601059 AZİME OYA ERDEM Hukuk Fakültesi   1 3,71 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
18 130205027 EMRE MURAT Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,71 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
19 140205008 İRİS ARISOY Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 1 3,71 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
20 130205012 YAĞIZ ÖZEL Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,71 Cevdet Kösemen Bursu %100+Kitap Yardımı
21 140304412 ABDURRAHMAN     ABDULMUHSEN DAKHİL Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 2 3,69 Onur Bursu 100%
22 150601167 MUSTAFA YASİR GÖZALAN Hukuk Fakültesi   1 3,68 Onur Bursu 100%
23 140601140 ALİ ADİL ERYILMAZ Hukuk Fakültesi   1 3,67 Onur Bursu 100%
24 150601032 ZEYNEL ABİDİN AYHAN Hukuk Fakültesi   1 3,66 Onur Bursu 100%
25 150601163 ÖMER TUFAN Hukuk Fakültesi   1 3,64 Onur Bursu 100%
26 150601098 YİĞİT İSMET ARICI Hukuk Fakültesi   1 3,64 Onur Bursu 100%
27 140101205 ASMA ATTAWEIL İşletme Fakültesi İşletme 2 3,63 Yiğit Kutay Aktaş Bursu 100%
28 140601200 BUĞRA ÇİTOĞLU Hukuk Fakültesi   1 3,62 Onur Bursu 100%
29 140601178 ZÜHAL ÖZDEMİR Hukuk Fakültesi   1 3,62 Onur Bursu 100%
30 140601028 BERK ÖZKAN Hukuk Fakültesi   1 3,59 Onur Bursu 100%
31 150701008 MUHAMMED VEYSİ OKAY Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 1 3,59 Onur Bursu 100%
32 140702041 MUHAMMED ÇAĞRI SARICA Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 2 3,58 Onur Bursu 100%
33 120601070 DOĞUKAAN EKMEKÇİ Hukuk Fakültesi   3 3,55 Onur Bursu 100%
34 120601148 HALİM GÜNAY Hukuk Fakültesi   3 3,55 Onur Bursu 100%
35 130601188 MUHAMMET UĞUR ÜLKER Hukuk Fakültesi   1 3,54 Onur Bursu 100%
36 140601103 SELİN KARTAL Hukuk Fakültesi   1 3,54 Onur Bursu 100%
37 150601101 İSMET SELİN SERİKLER Hukuk Fakültesi   1 3,53 Onur Bursu 100%
38 150601131 RABİA ERCAN Hukuk Fakültesi   1 3,51 Onur Bursu 100%
39 120205013 ESME TÜRKMEN Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,50 Onur Bursu 100%
40 140601096 ÖZGE TUTUMLU Hukuk Fakültesi   1 3,50 Onur Bursu 100%
41 140704029 CEM BAYRAKTAR Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2 3,46 Yüksek Başarı Bursu 1/2
42 140601057 FATİH NEŞELİ Hukuk Fakültesi   1 3,46 Yüksek Başarı Bursu 1/2
43 130109026 CEVRİYE CEYDA DİLSİZ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3 3,44 Çiğdem Akın Bursu 1/2
44 150205057 DUYGU GÜN Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 1 3,44 Yüksek Başarı Bursu 1/2
45 130701028 BEYZA NUR BİDECİ Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 3 3,43 Yüksek Başarı Bursu 1/2
46 120205010 ELİF SİNEM ÇINAR Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,43 Yüksek Başarı Bursu 1/2
47 130601050 KORAY KÖSE Hukuk Fakültesi   3 3,43 Yüksek Başarı Bursu 1/2
48 130601182 DENİZ CAN AYDIN Hukuk Fakültesi   2 3,42 Yüksek Başarı Bursu 1/2
49 140601124 FATMA İLAYDA KAVRUK Hukuk Fakültesi   1 3,42 Yüksek Başarı Bursu 1/2
50 140601078 MUSTAFA BATUHAN AYDEMİR Hukuk Fakültesi   1 3,42 Yüksek Başarı Bursu 1/2
51 140601098 EDA AYDIN Hukuk Fakültesi   1 3,41 Yüksek Başarı Bursu 1/2
52 140201200 ISMAILLY ILGAR Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2 3,41 Yüksek Başarı Bursu 1/2
53 140702033 NESLİHAN DEMİR Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 2 3,40 Yüksek Başarı Bursu 1/2
54 150601220 BÜŞRANUR DOĞAN Hukuk Fakültesi   1 3,39 Yüksek Başarı Bursu 1/2
55 140601163 BUSE ÜSTÜN Hukuk Fakültesi   1 3,38 Yüksek Başarı Bursu 1/2
56 140601130 İREM ODLUYURT Hukuk Fakültesi   1 3,38 Yüksek Başarı Bursu 1/2
57 120302029 UMUT SOLAY Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 3 3,38 Yüksek Başarı Bursu 1/2
58 140205213 BÜŞRA BIÇAKÇIOĞLU Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,37 Yüksek Başarı Bursu 1/2
59 150601221 DENİZ NİMET YÜCELER Hukuk Fakültesi   1 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
60 140601134 HALİL ATASOY Hukuk Fakültesi   1 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
61 140601042 İSMAİL SERHAT CİNGÖZ Hukuk Fakültesi   1 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
62 120601041 SERDAR AKTUĞ Hukuk Fakültesi   3 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
63 140601190 ŞEYDA KEYVANOĞLU Hukuk Fakültesi   1 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
64 140601071 ŞEYMA AYDIZ Hukuk Fakültesi   1 3,36 Yüksek Başarı Bursu 1/2
65 120601110 OSMAN CAN BAŞDEMİR Hukuk Fakültesi   3 3,33 Yüksek Başarı Bursu 1/2
66 150601051 BEYZA DİLARA TEKİNER Hukuk Fakültesi   1 3,32 Yüksek Başarı Bursu 1/2
67 150702031 ARİF FURKAN BALKAN Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 3 3,30 Yüksek Başarı Bursu 1/2
68 120304018 BADESU DUMANOĞLU Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 3 3,30 Yüksek Başarı Bursu 1/2
69 150601215 GAMZE KAÇAR Hukuk Fakültesi   2 3,30 Yüksek Başarı Bursu 1/2
70 130601056 MERVE AYDINLI Hukuk Fakültesi   2 3,30 Yüksek Başarı Bursu 1/2
71 140601179 MERVE BALBAY Hukuk Fakültesi   1 3,29 Başarı Bursu 1/3
72 120205011 DOĞA BERİL DOĞAN Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,28 Başarı Bursu 1/3
73 150601068 MEHMET DENİZ HELVACI Hukuk Fakültesi   1 3,28 Başarı Bursu 1/3
74 120601047 SERGEN ŞAHİN Hukuk Fakültesi   3 3,27 Başarı Bursu 1/3
75 150601124 ALİ MERMER Hukuk Fakültesi   1 3,26 Başarı Bursu 1/3
76 150601129 EREN ŞİMŞEK Hukuk Fakültesi   1 3,26 Başarı Bursu 1/3
77 130701029 MUHAMMED FARUK AKGÜL Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 3 3,26 Başarı Bursu 1/3
78 150601127 ARDA AKGÜL Hukuk Fakültesi   1 3,25 Başarı Bursu 1/3
79 130109007 NURDAN KILIÇOĞLU İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3 3,25 Başarı Bursu 1/3
80 120205021 OĞUZHAN DEVECİ Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,25 Başarı Bursu 1/3
81 150601130 ŞEVRA KAPTANOĞLU Hukuk Fakültesi   1 3,25 Başarı Bursu 1/3
82 150601037 URUNGU GÖKBÖRÜ KARA Hukuk Fakültesi   1 3,25 Başarı Bursu 1/3
83 140205201 FARAH ATTARHONİ Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,24 Başarı Bursu 1/3
84 150601236 BARAN KAYA Hukuk Fakültesi   1 3,21 Başarı Bursu 1/3
85 150601103 NAZLICAN DEMİR Hukuk Fakültesi   1 3,21 Başarı Bursu 1/3
86 120205060 BERFİN SAKIZ Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,20 Başarı Bursu 1/3
87 150304113 MOHAMED ELSHARIDA Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 1 3,20 Başarı Bursu 1/3
88 140705224 BURAK AŞIK Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,19 Başarı Bursu 1/3
89 140304414 MOHAMED ABDASLAM ALNAKA Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 2 3,19 Başarı Bursu 1/3
90 150702004 TUĞÇE KAYA Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 1 3,19 Başarı Bursu 1/3
91 130205008 AYŞEGÜL YAŞLIOĞLU Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,18 Başarı Bursu 1/3
92 150903050 ÇİĞDEM KUTBAY Sivil Havacılık Yüksekokulu Havacılık Yönetimi 1 3,18 Başarı Bursu 1/3
93 150704006 BİRCE YILDIRIM Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 1 3,15 Başarı Bursu 1/3
94 150702030 EREN ENGİN HASTAN Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 3 3,14 Başarı Bursu 1/3
95 130103024 BENHUR KÖSE İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2 3,12 Başarı Bursu 1/3
96 130109032 MEHMET MUHAMMED ASMA İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3 3,12 Başarı Bursu 1/3
97 140304407 NEVZAT METEHAN GÖKTEN Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 2 3,12 Başarı Bursu 1/3
98 140205024 ASLI SÖZEREN Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 2 3,11 Başarı Bursu 1/3
99 140705218 HAKAN BAYKAL Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,10 Başarı Bursu 1/3
100 140705317 SELÇUK İLHAN Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,09 Başarı Bursu 1/3
101 140703028 SİNEM EZGİ ÇİÇEN Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Moda ve Tekstil Programı 4 3,08 Başarı Bursu 1/3
102 120205054 AYTEN KÜTÜK Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3 3,07 Başarı Bursu 1/3
103 130103030 DENİZ KARAN İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler 3 3,07 Başarı Bursu 1/3
104 140704036 MEHMET CAN SELEK Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2 3,06 Başarı Bursu 1/3
105 140304090 PINAR AKÇAY Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 3 3,06 Başarı Bursu 1/3
106 150704002 BAŞAK AÇIKBAŞ Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 1 3,05 Başarı Bursu 1/3
107 130705301 RAMAZAN ÖZBEK Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,05 Başarı Bursu 1/3
108 150702033 İPEK ARSLAN Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı 3 3,04 Başarı Bursu 1/3
109 140705208 NUMAN EMEKCİ Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,04 Başarı Bursu 1/3
110 150304082 SAMER SHABAN Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 1 3,03 Başarı Bursu 1/3
111 140705310 SÜMBÜL PEKTAŞ Güzel Sanatlar,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Programı 4 3,02 Başarı Bursu 1/3